Güncelleme Programları

Driver Booster 11 PRO Ürün Anahtarı

Driver Booster 11 PRO Key ile programı etkinleştirebilirsiniz. Böylelikle programın bütün özelliklerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Driver Booster 11 PRO Key Neden Gerekli ?

Aşağıda sayılan özelliklerin birçoğu PRO özelliklerdir. Yani bazı özellikleri kullanabilmeniz için Driver Booster 11 PRO key almanız gerekmektedir. Ama biz sizlerin cebinden para çıkmasın diye destek olmak adına Driver Booster 11 PRO keyleri dağıtıyoruz.

Driver Booster 11 PRO Nedir?

Driver Booster 11 Pro, aslında çok kullanışlı bir programdır. Hayat kurtaran diye tabir ettiğimiz enfes bir yazılımdır. Driver Booster 11 PRO programının genel amacı driverleri güncellemektir. Bu konuda kullanmış olduğum en efsane programlardan bir tanesidir. Fakat ücretli olması münasebetiyle insanlar kullanmakta biraz güçlük çekiyorlar. Driver Booster 11 PRO key sayesinde programı full olarak kullanabileceksiniz.

Normalde bilgisayarınıza format attığınızda bütün driverleriniz format ile birlikte temizlenmektedir. Sonra driverleri yüklemek için teker teker araştırıp, teker teker indirip yüklemeniz gerekmektedir. Bu zamanınızın bir çoğunu boşa tüketmeniz anlamına gelir en önemlisi de boş yere o kadar uğraşmış olursunuz. Driver Booster 11 PRO tamda bu konuda sizlere muazzam derecede yardımcı oluyor. Hiç uğraşmadan rahatça driverlerinizi yükleyebilmenizi sağlıyor.

Driver Booster 11 Pro Key ise taktire şayan bir güzellikte olur. Driver Booster 11 PRO Key sayesinde programınızı Pro sürümde ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün özellikleri aktif oluyor.

Tek tek araştırıp indirmeniz gereken driverleri sizin tek tık ile buluyor ve tek tık ile çabucak yüklüyor. Yani sadece 2 tıklama ile rahatça arkanıza yaslanıp yapmanız gereken farklı işleri yapmanıza imkân tanıyor. Yeni gelişen sürümlerde driver yüklemelerinden kalan artık dosyaları silmenizi sağlıyor. Driver yükleme işlemini temiz bir şekilde halletmiş oluyor.

Bunun yanında sizlere hızlandırma özelliği de sunuyor. Bilgisayar açıkken arka planda boşu boşuna Ram ve İşlemci tüketen programları buluyor ve durduruyor. Böylelikle daha fazla Ram ve daha fazla işlemci kullandığınızdan dolayı bilgisayarınız hızlanıyor. Hızlandırmanın temel nedeni aslında oyun diyebiliriz. Bir nevi oyunları daha akıcı oynayabilmenizi sağlamak amacıyla hızlandırma özelliği entegre edilmiş. Buradan da anlayabileceğiniz gibi hızlandırma işlemi yaptığınızda oyunlardan daha fazla fps değeri alabilmeniz mümkün.

Driver yüklerken karşılaştığımız bir çok sorun oluyor bu işi manuel yaptığımızda. Mesela yanlış driverleri yükleyebiliyoruz çoğu zaman ve güncel olmayan eski driverleri yükleyebiliyoruz.

Driver Booster 11 PRO, yüklenmemiş veya güncellenmemiş driverleri anında buluyor ve en güncel sürümlerini yüklüyor. Yani sadece format attıktan sonra değil güncel yaşantınızda bilgisayarı kullanırken de driver güncelleme ihtiyacı duyuyorsunuz. Çünkü güncel olmayan driverler bilgisayarınızı tam verimli kullanamamanıza neden oluyor. Her zaman için güncel driver, hızlı bir bilgisayar demektir.

Driver Booster 11 PRO Özellikleri

 • Güncel olmayan driverleri güncelleme
 • Yüklü olmayan driverleri bulma ve yükleme
 • Oyun hızlandırma modu
 • Driver yedekleme ve geri yükleme
 • Aygır hatalarını onarma
 • Ses problemlerini giderme
 • Ağ problemlerini giderme
 • Çözünürlük problemlerini giderme
 • Bağlantısı kesilmiş donanımların sürücülerini temizleme
 • Sistem bilgisini detaylı bir şekilde verme
 • Program güncelleme

Driver Booster 11 PRO Ürün Anahtarı

065D9-9B7B9-4995C-BFF4A
A0A16-20282-80DE4-0664A
D5AE6-A6BDE-22457-4CE4A
84874-0B0E0-F3C31-CD6BA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu