Antivirüs Programları

IObit Malware Fighter PRO 10 Key 2024

Iobit MaLware Fighter PRO 10 Key

Iobit MaLware Fighter PRO 10 Key, programın bütün özelliklerinden yararlanmanızı sağlayabilen ücretsiz sunmuş olduğumuz bir eşantiyon lisanstır. Bu sayede programa para vermeden ücretsiz bir şekilde Iobit MaLware Fighter PRO 10 sürümünü kullanabilirsiniz.

Iobit Malware Fighter PRO 10 Ne İşe Yarar ?

Iobit Malware Fighter PRO 10, bir antivirüs programıdır diyebiliriz. Bilgisayarınız için virüs koruması sağlar. Diğer programlar gibi ağır ve büyük boyutta değildirler, bu yüzden olacak ki fazlaca rağbet gören bir programdır. Bilgisayarlarımızda her zaman güvenlik zafiyetleri oluşur. Bu güvenlik zafiyetlerini en aza indirmek için kesinlikle bir antivirüs programı kullanmanız şarttır.

Piyasada bir çok antivirüs bulunduğuna şahitlik etmişsinizdir. Aralarında hangisini kullanacağını düşünmeden önce fiyat değerlendirmesi yaparız. Fiyat değerlendirmesi yapmadan kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız bu programı kullanabilirsiniz. Normalde ücretli satılan bir programdır fakat aşağıda paylaşmış olduğum Iobit MaLware Fighter PRO 10 Keyleri kullanarak programı ücretsiz bir şekilde aktifleştirebilirsiniz.

Antivirüs arayışı içerisinde olduğunuz bu zamanda sizlerin işini Iobit Malware Fighter PRO 10 fazlaca görecektir. Sizleri dış etkenlerden, gelebilecek saldırılardan, bilgisayarınızda mevcut olan virüslerden ve daha bir çok zararlı yazılım ve durumdan muhafaza edecektir. Bilgisayar taraması ile bilgisayarınızın en ücra köşelerine ulaşmış olan virüsleri ve yazılımları bulur anında yok eder.

Sizleri zararlı sitelerden uzak tutar. Herhangi bir siteye gireceğiniz zaman Iobit Malware Fighter PRO 10, o sitenin zararlı olup olmadığını önceden algılar ve zararlı ise sizlere girmemeniz için uyarı çıkarır. Bunun yanında DNS ayarlarınızı korur ve değişmesini engeller. Tarayıcınızda sürekli değişen anasayfayı denetler ve değişmesine neden olan yazılımları ortadan kaldırır.

Bir antivirüs programında olması gerekenlerin hepsi Iobit Malware Fighter Pro’da mevcuttur. İstediğiniz gibi tarama yapabilir ve bilgisayarınıza tam koruma sağlayabilirsiniz. Diğer antivirüs programları gibi çok fazla ram tüketimine yol açmaz, arka planda çalışır. Bu özellikleri Iobit Malware Fighter Pro’yu kullanılması gereken sağlam bir antivirüs programları yapar.

Fakat free sürümü çok kapsamlı koruma sağlamaz. Bunun için Iobit MaLware Fighter PRO 10 Key kullanmanız şarttır diyebiliriz. Ancak bunu yaptığınızda bütün özellikler aktif hale gelir ve kapsamlı koruma sağlar.

Neden Iobit Malware Fighter Pro Kullanmalısınız ?

Yukarıda da dediğimiz gibi her bilgisayarda mutlaka ve mutlaka güvenlik zafiyeti vardır, hiçbir bilgisayar güvenli değildir. İnternet üzerinde dolaşırken dahi virüslerle karşı karşıya kalmanız mümkün. Bilgisayarınızın daha güvenli hale gelmesini istiyorsanız Iobit Malware Fighter Pro kullanabilirsiniz.

Diğer antivirüslerin fiyatları yüksek, bilgisayarları yavaşlattıkları için Iobit Malware Fighter Pro sizin için en iyi tercihlerden biri olacaktır. Her işletim sisteminde hafif çalışır. Virüsleri tereyağından kıl çeker gibi söker atar. Çok fazla bilgisayar kullanımı olan insanlar internet üzerinden çok fazla dosya indirirler. İndirilen dosyaların ne kadar güvenli olduklarını bilemedikleri için bir antivirüs programına ihtiyaç duyarlar.

İhtiyaç duyulan antivirüs programlarından hafif ve performanslı çalışanları kullanıcılar için idealdir.Iobit Malware Fighter Pro bu konuda hafif ve performanslı çalışır.

Iobit Malware Fighter Pro Özellikleri

  • Virüslere karşı bilgisayarınızı korur
  • DNS adreslerinizi korur
  • Zararlı reklamları engeller
  • İnternet ortamından gelecek virüslere karşı kalkan oluşturur
  • Özel tarama hizmeti sunar
  • Dosya şifreleme özelliği sunar
  • İnternetten indirilen dosyaların zararlı olanlarını engeller
  • Bilgisayarınıza her türlü sızma girişimini engeller
  • Tarayıcı sayfasının değiştirilmesini engeller

Iobit Malware Fighter PRO 10 Key

A4FC2-C908C-AFECF-2B43N
C5533-8A2B7-64FDA-88B3N
7D0B3-91950-96BFA-3043N
367E7-1665C-3B905-9983N
5A117-3FB4B-AAD7A-2EF3N
EFBA0-99032-71B92-68F34
6D4A5-B0BA6-8079A-FC13N
1102A-3C641-B1A4A-0AF3N
C9193-197C9-826A6-B7A3N
75B1E-4166B-B7A11-9E43N
8E805-26883-38AAD-B9D3N

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu