İndirme Programları

Pazu Youtube Converter Ürün Anahtarı

Pazu Youtube Converter Key

Pazu Youtube Converter programını 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz eşantiyon lisansıdır. Programın yapımcısı tarafından sizlere ücretsiz sunulur. Aşağıda lisansı alabileceğiniz ücretsiz bağlantılar mevcut.

Pazu Youtube Converter Nedir?

Pazu Youtube Converter, Youtube de yer alan videoları veya müzikleri istediğiniz formata dönüştürmenizi ve indirmenizi sağlar. Youtube mp3 dönüştürücüsü programıdır. Playlist’e eklemiş olduğunuz bütün müzikleri mp3’e dönüştürüp toplu bir şekilde indirebilirsiniz.

Bunun yanında indirmeden de müzikleri dinleyebilirsiniz. Yani hem Youtube mp3 dönüştürücü hem müzik dinleme programı hem de müzik indirme programı olarak kullanabilirsiniz. Youtube müzik uygulamasının premium sürümü gibi düşünebilirsiniz. İndirme yaparken hangi formatta indirebileceğiniz hatta sesin kalitesini dahi ayarlayabilme imkânınız var.

Program aslında çok mantıklı ve basit bir program. İnternet üzerinde Youtube mp3 dönüştürücüsü aramakla uğraşmak yerine istediğiniz her müziği sadece bir programla indirebiliyorsunuz üstelik reklamlarla uğraşmıyorsunuz.

Playlist oluşturabilmek için oturum açma zorunluluğu var. Youtube Müzik üzerinden normal Google hesabınızla oturum açıyorsunuz ve ardından keyfinize bakıyorsunuz. Pazu Youtube Converter pratik bir programdır, tavsiyemdir.

Pazu Youtube Converter Özellikleri

  • Pazu YouTube Music Converter, YouTube Music şarkılarından, albümlerinden ve oynatma listelerinden ses dosyaları indirmenizi sağlar.
  • Bu araç ayrıca, indirilen ses dosyalarını, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak MP3, M4A, AAC, FLAC, WAV ve AIFF gibi popüler biçimlere dönüştürmenize yardımcı olur.
  • Toplu indirme işlevi, aynı anda birden fazla video indirmenize yardımcı olur, bu da zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.
  • Pazu YouTube Music Converter’ın bir diğer önemli özelliği, indirilen şarkılara kapak resimleri, sanatçılar ve albümler gibi tüm meta verileri eklemenize izin vermesiydi.
  • Ayrıca, dönüştürme işlemi sırasında yüksek kaliteli ses çıkışını koruyabilir.

Pazu Youtube Converter Key

Ürün anahtarını almak için linke tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu