Genel Programlar

Vmware Workstation PRO 17 Key

Vmware Workstation PRO 17 Key

VMware Workstation Pro 17 Key, sanal makina programını etkinleştirebileceğiniz eşantiyon bir lisanstır. Bu lisansı kullanarak programı aktifleştirebilir ve sınırsız sanal makina kurulumu yapabilirsiniz.

VMware Workstation Nedir?

Vmware Workstation 17bilgisayarınızda ikinci bir işletim sistemi kullanmanız için tasarlanmış muazzam bir programdır. Eğer bir Windows işletim sistemi kullanıcısıysanız ve bilgisayarınızda Linux gibi farklı işletim sistemlerini çalıştırmak istiyorsanız bu program sayesinde diske direk kurmak yerine sanal bir makina oluşturarak kurulum yapabiliyorsunuz. Böylelikle diğer işletim sistemine geçmek için halihazırda kullandığınız işletim sistemini kapatmanıza gerek kalmıyor.

Sadece Windows kullanıcıları değil yukarıda bahsedilenin tam tersi de olabilmektedir. Yani Linux işletim sistemi kullanırken Vmware Workstation PRO 17 programı ile sanal bir makine oluşturup Windows işletim sistemi çalıştırabiliyorsunuz. Sanal makine oluşturma bağlamında en iyi program olduğunu düşünüyorum. Önceden tam ekran sorunları vardı son güncellemeyle o sorunları ortadan kaldırmayı başardılar.

VMware Workstation Önerir misin?

Bir tık yine hatalarla karşılaşsak da şuan için stabil çalıştığını söyleyebilirim. Şahsımın da kullandığı ve memnun kaldığı bir programdır. Sanal makina denilince ilk akla gelen Vmware Workstation ve ikinci akla gelen Virturalbox yazılımıdır. Vmware Workstation PRO 17 sürüm ücretli olduğu için ben size orjinal lisans keylerini sunuyorum.

Eğer bir sanal makine kullanacaksanız şayet Vmware Workstation PRO 17 programı sizin işinizi rahatlıkla görecektir.İstediğiniz işletim sisteminin iso kalıplarını indirerek sanal bir disk oluşturup kurabiliyorsunuz. Gerçekten hayat kurtaran bir çözüm olduğunu söylemek isterim.

VMware Workstation Hızlandırma

PC performansı için aşağıdaki hizmetlerin “Başlangıç türünü” “Manuel” olarak değiştirmeniz daha iyi olur:

 • VMware Yetkilendirme Hizmeti
 • VMware DHCP Hizmeti
 • VMware NAT Hizmeti
 • VMware USB Tahkim Hizmeti
 • VMware İş İstasyonu Sunucusu

VMware Workstation PRO 17 Özellikleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerini destekler.
 • Sanal Makine Oluşturma ve Yönetme: Kullanıcılar, sanal makine oluşturabilir, yapılandırabilir ve yönetebilirler.
 • Networking: Sanal makineler arasında ağ bağlantıları kurabilme ve ağ konfigürasyonlarını yapabilme özelliği sunar.
 • Disk ve Dosya Yönetimi: Sanal makine diski ve dosyalarını kolayca yönetebilme özelliği sunar.
 • Üstünlük ve Performans: VMware Workstation 17 Pro, diğer sanal makine yazılımlarına göre daha hızlı ve verimli çalışmasıyla dikkat çeker.
 • Güvenli ve Güncel Destek: VMware, Workstation 17 Pro’yu güncel tutar ve güvenliği açısından sürekli olarak günceller.

VMware Workstation PRO 17 Key

ZA0E2-80WD7-0440Q-07MG9-YL2VD

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu